Najwyższe standardy

Tradycja i nowoczesność

DESIGN

V 605 WA

jest to 8-osobowa łódź motorowa, zaprojektowana specjalnie według potrzeb naszych klientów. Jest przestronna i wygodna. Posiada tapicerkę w wielu kolorach, miękkie siedzenia, poręczne schowki.

V 525

Dla miłośników opalania - część wypoczynkowa zamienia się w taras słoneczny. Na rufie znajduje się wygodne i głębokie siedzisko z solidnym oparciem.

V 475

BMY-475IS łódź typu open-deck, która swoim kształtem łączy styl klasyczny z nowoczesnym wnętrzem. Idealna do wypoczynku na wodach przybrzeżnych i śródlądowych.

V 420

BMY-420IQ to łódź typu open-deck, która swoim kształtem łączy styl klasyczny z nowoczesnym wnętrzem. Idealna do wypoczynku na wodach przybrzeżnych i śródlądowych.

Nasza historia

Boatbuilding Motor Yacht jest rodzinną prywatną Firmą założoną w 1990 roku. Dominującym produktem naszej firmy są łodzie motorowe o profilu sportowo-rekreacyjnym. Produkujemy również łodzie turystyczne , robocze i dla celów wędkarskich. Łodzie w naszej firmie powstają od podstaw do produktu finalnego, poprzez prace konstrukcyjne , modelowe , formy , prace laminatowe , montaż osprzętów , instalacji , silników, prób na wodzie .Pamiętamy o rozwoju , gdzie systematycznie powstają nowe modele łodzi na wysokim poziomie . Nasze łodzie budowane są zgodnie z wymogami i dyrektywami Unii Europejskiej , posiadają niezbędne certyfikaty CE. O sukcesie firmy decydują wykwalifikowana kadra pracownicza oraz modele łodzi : VALORY, OCEAN MASTER, wpasowujące się w trendy i aktualne potrzeby rynku. Od początku istnienia firmy systematycznie zwiększana jest paleta produktów, a wraz z nią zasięg sprzedaży. W Boatbuilding Motor Yacht priorytetem jest jakość oraz bezpieczeństwo, co wspólnie z niepowtarzalną konstrukcją zdobywa uznanie i zaufanie klientów zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami.