Najwyższe standardy

Tradycja i nowoczesność

DESIGN

BMY- ICON 4.9IS ECO

Połączenie nowoczesnego designu BMY-4.9 z funkcjonalnym zasilaniem elektrycznym zaowocowało powstaniem specjalnej edycji, jednostki ECO4.9 IQ.

BMY-750FC

Łódź BWS 750 FC to jednostka wielofunkcyjna . Kabina z 4 miejscami do spania i 7 miejscami do siedzenia.

BMY-600CC

Duża jednostka otwarto pokładowa z wygodnym dostępem na rufie i dziobie, głęboki przestronny kokpit ,wygodna konsola sterownicza z przeszklonymi , zamykanymi drzwiami i miejscem siedzącym dla dwóch dorosłych osób - ochrona przed deszczem.

Nasza historia

Boatbuilding Motor Yacht jest rodzinną prywatną Firmą założoną w 1990 roku. Dominującym produktem naszej firmy są łodzie motorowe o profilu sportowo-rekreacyjnym. Produkujemy również łodzie turystyczne , robocze i dla celów wędkarskich. Łodzie w naszej firmie powstają od podstaw do produktu finalnego, poprzez prace konstrukcyjne , modelowe , formy , prace laminatowe , montaż osprzętów , instalacji , silników, prób na wodzie .Pamiętamy o rozwoju , gdzie systematycznie powstają nowe modele łodzi na wysokim poziomie . Nasze łodzie budowane są zgodnie z wymogami i dyrektywami Unii Europejskiej , posiadają niezbędne certyfikaty CE.
O sukcesie firmy decydują wykwalifikowana kadra pracownicza oraz modele łodzi : OCEAN LINE, OCEAN MASTER, CLASSIC LINE, FISKER LINE, ECO LINE, PRO LINE , wpasowujące się w trendy i aktualne potrzeby rynku. Od początku istnienia firmy systematycznie zwiększana jest paleta produktów, a wraz z nią zasięg sprzedaży. W Boatbuilding Motor Yacht priorytetem jest jakość oraz bezpieczeństwo, co wspólnie z niepowtarzalną konstrukcją zdobywa uznanie i zaufanie klientów zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami.