Aktualności

SUZUKI DF25/30A najlżejsze w swojej klasie silniki zaburtowe wyposażone w nowoczesne rozwiązania.

Zalety nowych rzędowych trzycylindrowych silników Suzuki DF25A/30A dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań stawiają je na czołowych miejscach w swojej klasie. Budowa lekkich silników zaburtowych jest od dawna domeną marki Suzuki, dlatego DF25A/30A są obecnie najlżejszymi silnikami zaburtowymi w klasie 25 i 30 KM (18,4 i 22,1 kW). W obu modelach po raz pierwszy w swojej kategorii zastosowano zmniejszające tarcie rolkowe dźwigienki zaworowe a także odsunięty wał korbowy, co zapewnia płynna pracę i większą sprawność mechaniczną. W układzie zasilania zastosowano układ Suzuki Lean Burn Control oraz układ wtrysku pracujący bez akumulatora (Battery- -Less Fuel Injection), co z kolei spowodowało znaczące obniżenie zużycia paliwa przy zachowaniu wysokiej mocy i osiągów. Diodowy układ monitorowania pozwala jednym rzutem oka sprawdzić stan silnika.

NEW BMY-ICON 485 IQ

BMY-485 IQ to łódź motorowa typu "open deck" z wygodnym i przestronnym wnętrzem. Wyposażona w konsolę centralną i piękne obszycia tapicerki w standardzie. Doskonale nadaje się zarówno na przybrzeżne jak i śródlądowe akweny. 485 IQ charakteryzuje się nowym dizajnem kadłuba z wygładzonymi burtami.

15-17 Marzec MAGDEBOOT zapraszamy do nas !!!!

MAGDEBOOT jest uważany za najważniejsze targi sportów wodnych w środkowych Niemczech wiosną. Po raz 20 targi odbywają się w marcu - w porę na początek sezonu. Zaprezentowane będzie szeroka ofertę sportów wodnych: łodzie motorowe, jachty żaglowe, kajaki i akcesoria do łodzi.

Mata antypoślizgowa KENYU

Współpraca z niemiecką firmą produkującą najwyższej jakości maty antypoślizgowe zaowocowała doskonałym efektem który możecie Państwo sami ocenić. Firma KENYU zastosowała doskonałe taśmy które gwarantują najwyższa skuteczność przylegania. Mata KENYU zamontowana na naszej łodzi ICON 420 IQ ECO cieszyła sie bardzo dużym zainteresowaniem na targach boot Dusseldorf 2019.

Już niedługo premiera łodzi serii ECO LINE !

Trwają prace nad modelami łodzi serii ECO LINE , które przystosowane będą do montażu silników zaburtowych elenktycznych wraz z całym oprzyrządowaniem.
Łodzie serii ECO LINE zaprojektowane są z myślą ,aby optymalnie wykorzystać zastosowane i parametry silników elektrycznych.

19.-27.1.2019 boot Dusseldorf - Zapraszamy my jesteśmy !!!

Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z 50. boot Düsseldorf w styczniu 2019 roku.
Zapraszamy wszystkich na targi w Dusseldorf , które jak zazwyczaj biją rekordy popularności w branży łodzi i jachtów.
Wspaniała przygoda, wiele nowych doświadczeń możecie doświadczyć tego z nami zapraszamy my jesteśmy!.